Logo Loading

Realizované projekty

Bydlení Luční jez České Budějovice

Bydlení v Českých Budějovicích v lokalitě Luční jez je ideálním řešením pro každého, kdo touží bydlet v centru Českých Budějovic, přesto s výhledem na řeku Vltavu a v klidné části města. Luční jez v Českých Budějovicích je jednou z nejkrásnějších bytových lokalit na jihu Čech. Blízkost parků, sportovní haly a veškeré občanské vybavenosti skutečně dělá z českobudějovického Lučního Jezu skvělé místo pro bydlení. Bytový standard krásných bytů v osobním vlastnictví na Lučním jezu v Českých Budějovicích zaručuje moderní a pohodlné bydlení pro každého. Málokterá poloha tak blízko centra Českých Budějovic skýtá tolik klidu a možností volnočasových aktivit jako Luční jez. Nové nábřeží nabízí vycházkové, cyklistické a in-line příležitosti a travnatá pláž příjemný pobyt u vody. Vdocházkové vzdálenosti se nacházejí veškeré služby důležité pro kvalitní život, např. mateřská škola, základní škola, zastávky MHD, nákupní střediska, sportovní a relaxační plochy, plovárna, zimní stadion, park Stromovka, divadlo i krajská nemocnice a poliklinika. Projekt se prostřednictvím moderně řešené lávky stává součástí nejkvalitnější českobudějovické rezidenční čtvrti, vzniklé ve 20. letech 20. století.

 

Chcete-li moderní bydlení v Českých Budějovicích, Luční jez je pro Vás správná volba.

Amenity Resort Lipno

Lipno Point (nově Amenity Resort Lipno) je rekreační areál 23 řadových domků přímo na břehu lipenského jezera s celkovou kapacitou přesahující 120 lůžek. Hlavní předností tohoto projektu je důraz kladený nejen na vysokou kvalitu ubytování, ale i na mimořádně kvalitní volno-časové aktivity. Proto je součástí areálu také výborné sportovní zázemí – především sportovní hala se dvěma tenisovými kurty, třemi kurty na squash, dvěmi badmintonovými hřišti, bowlingem, sálem pro aerobik a spinning, wellness s vířívkami a saunami. Vhodné pro aktivní sportovce, amatérské i profesionální sportovní kluby a oddíly, rodiny s dětmi a firemní akce.

Feriendorf Obertraun

Rakousko – různorodá země, která je Vám pravděpodobně nejvíce známá skrze své nádherné hory a přírodu. K tomu se určitě každému vybaví pěkný modrý Dunaj, W.A. Mozart, Wien, Salzburg a jablkový závin. A je to samozřejmě také země číslo 1 co se zimních sportů týká! V nejjižnějším cípu Horního Rakouska, v regionu Hallstatt – Dachstein/Salzkammergut, se na břehu kouzelného jezera Hallstättersee nachází projekt 75 luxusních domů s názvem Feriendorf Obertraun.

Obora Golfvillage Nová Bystřice (nyní Amenity Resort Česká Kanada)

V krásné lokalitě Jižních Čech, v oblasti zvané Česká Kanada, vyroste v průběhu následujících let projekt, který má v konečné podobě zahrnovat až 200 domů a apartmánů, kompletně a luxusně vybavených a připravených pro své majitele a uživatele. V těsné blízkosti projektu ještě v České republice se nachází dvě nádherná golfová hřiště s celkem 27 jamkami (Golf Resort Monachus), okolní nádherná příroda nabízí nespočet možností kvalitního aktivního vyžití, mimo jiné turistiku a jízdu na kole na výborně vyznačených turistických stezkách a cyklostezkách a rovněž koupání v několika blízkých rybnících, v zimním období se pak především vyznavači běžeckého lyžování plně uspokojí na mnoha skvěle upravených běžeckých tratích.

Golfresort Monachus

Představuje se Vám jeden z nejkrásnějších a nejpovedenějších golfových areálů v České republice! Vítejte na samém pomezí hranic s Rakouskem, kde se uprostřed překrásné přírody Jižních Čech nachází 27 jamkový golfový resort. Areál se nachází daleko od velkých měst, v oblasti zvané Česká Kanada. Příroda tomuto místu nadělila nezapomenutelnou atmosféru a radost z golfu, při kterém jste její součástí. V letech 2010 a 2011 se Golfresort Monachus umístil v TOP 10 nejlepších hřišť v České republice. V roce 2011 navíc ještě přibylo ocenění „Golfisty nejlépe hodnocený golfový areál roku“. Rovněž americká verze prestižního golfového časopisu Golf Digest zařadila tento areál mezi 5 nejlepších v ĆR! Přijeďte a užijte si radost z golfu a nezapomenutelnou atmosféru tohoto nádherně barevného místa.

Marina Lipno

Rekreační park Marina Lipno – projekt, zahrnující 306 apartmánů s celkem 1250 lůžky, dvě restaurace, aquapark s bazénem, divokou vodou, brouzdalištěm pro děti, vířivkou a saunou, dětský koutek, jachetní přístav s kotvícími místy pro více jak 130 jachet a lodí, půjčovnu lodí a šlapadel, v zimním období pak půjčovnu lyží a lyžařského vybavení, pláž, dvě venkovní dětská hřiště, hřiště na beach volejbal a petanque. V těsné blízkosti projektu se nachází rovněž bobová dráha, osmnácti jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, sedačková lanovka a lyžařský areál Kramolín.

 

„Od myšlenky až po realizaci“ – i tak by se dala charakterizovat naše činnost při vzniku tohoto, v Čechách a ve střední Evropě zatím ojedinělého a jedinečného, projektu. Investice do cestovního ruchu a jejich plnohodnotný rozvoj se tak staly hlavní náplní naší práce.

Lipno port apartments

Compare