Logo Loading
  • přidáno před 2 měsíce
  • 115 zhlédnutí

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej stavebního pozemku v jedné z nejpříjemnějších lokalit v rámci Českých Budějovic. Předmětný pozemek spadá do katastrálního území Staré Hodějovice, nachází se však na spojnici Srubce a Starých Hodějovic v lokalitě U Veselských.

Parcela je určena územním plánem k zástavbě rodinnými domy a má výměru 3.228 m2. Inženýrské sítě (kanalizace, voda, elektřina) jsou dovedeny na pozemek.

Na pozemku můžete vybudovat nadstandardní rodinný dům s prostornou zahradou a nekonečným soukromím nebo pozemek využít jako investiční příležitost k vybudování více rodinných domů. Za tímto účelem byl vytvořen projekt ke stavbě tří rodinných domů, ze kterého jsou použity přiložené vizualizace.

Lokalita U Veselských je klidné místo s ideální dopravní dostupností do krajského města. Centrum Českých Budějovic se nachází zhruba 10 minut automobilem. Oblast je také obsluhována MHD. Nabízíme tedy místo pro bydlení s výbornou dopravní dostupností ke kompletní občanské vybavenosti nedaleko sjezdu na vznikající dálnici D3, která bude sloužit i jako obchvat pro České Budějovice, ale hlavně propojí jih Čech s Prahou a Rakouskem.

V případě zájmu zajistíme i nejvýhodnější financování. Neváhejte mne kontaktovat a domluvíme se na osobní schůzce.

Přehled

Detaily

  • ID nemovitosti 78696
  • Cena 12.500.000 CZK
  • Typ nemovitosti
  • Země Czech Republic

Compare

Stavební pozemek Staré Hodějovice

Pavel Vajgel

Obchodní manažer