Logo Loading
  • přidáno před 1 měsíc
  • 86 zhlédnutí

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej víceúčelového domu prakticky v centru Českých Budějovic.

Nemovitost ve velmi atraktivní lokalitě nedaleko Jihočeské univerzity nebo například Českobudějovického Výstaviště nabízí dvě nadzemní podlaží, podkroví a částečné podsklepení.

První podlaží domu je rozděleno do dvou částí. První část, přístupná z Husovy ulice, je tvořena původně komerčním prostorem s vlastním sociálním zázemím, ve kterém bylo kadeřnictví.

Jednoduchou investicí se z tohoto prostoru může vytvořit bytová jednotka o výměře zhruba 72 m2.

Druhá část prvního podlaží je přístupná z ulice U Výstaviště a slouží spíše jako přístupová část do 2. podlaží na dvůr nebo do sklepních prostor nemovitosti. V případě propojení těchto části v rámci rekonstrukce může vzniknout další obytný prostor, který rozšíří užitnou plochu přístupnou z Husovy ulice.

Ve druhém podlaží, které je přístupné ze schodiště, se nachází samostatná bytová jednotka o dispozici 4+kk s výměrou zhruba 90 m2. Byt je v současnosti využíván k bydlení studentů v souvislosti s blízkou Jihočeskou univerzitou. V bytové jednotce proběhla částečná rekonstrukce, kdy byly provedeny výměny podlahové krytiny, kuchyňské linky nebo se například renovovali interiérové dveře.

Pokud bychom pokračovali po schodišti dále nahoru, najdeme nevyužitý podkrovní prostor o výměře cca 100 m2.

Dům je částečně podsklepený. Ve sklepě o výměře zhruba 24 m2 je umístěno technické zázemí domu.

Nemovitost dále nabízí dvůr a také garáž. Celková výměra parcely je 204 m2.

Dům je možné provozovat v současném stavu, případně provést kompletní rekonstrukci a využít potenciál domu a lokality na maximum. Dům je možné využít jako nadstandardní rodinný dům, sídlo firmy nebo jako prostory k pronájmu.

Video

Přehled

Detaily

  • ID nemovitosti 78717
  • Cena Pro info o ceně nás kontaktujte
  • Typ nemovitosti ,
  • Užitná plocha 160 m2
  • Celková plocha pozemku 204 m2

Doplňky

  • Země Czech Republic

Compare

Víceúčelový dům v centru Českých Budějovic

Pavel Vajgel

Obchodní manažer